اخبار > نتیجه ی اولیه ی پذیرش بدون آزمون (استعدادهای درخشان) در دوره ی کارشناسی ارشد در دانشکده ها و گروه های مرتبط  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه:

نتیجه ی اولیه ی پذیرش بدون آزمون (استعدادهای درخشان) در دوره ی کارشناسی ارشد در دانشکده ها و گروه های مرتبط

 

       دانشجویان متقاضی پذیرش بدون آزمون (استعدادهای درخشان) جهت مشاهده ی نتیجه ی اولیه ی فراخوان با «کد ملی» و «کد پیگیری ثبت نام»،  به سامانه ی reg.umz.ac.ir مراجعه نمایند. 
       آن گروه از داوطلبانی که در سامانه پیامی مبنی بر رفع نقص فرم شماره یک از طریق مراجعه به دانشکده ذکر شده است نسبت به این رفع نقص تا پیش از زمان ثبت نام اقدام نمایند.

     آن دسته از دانشجویانی که مایل به انصراف از ادامه ی تحصیل از طریق پذیرش بدون آزمون می باشند، می بایست حداکثر تا پایان وقت اداری روز سه شنبه، مورخ  21/ 05/ 1399 از طریق مراجعه به سامانه فوق، درخواست انصراف خود و نیز تصویر انصراف کتبی خود را در سامانه ثبت نمایند. چنان چه این دانشجویان انصراف خود را اعلام ننمایند، مسؤولیت کلیه ی عواقب به عهده آنان خواهد بود. ضمناً، داوطلبانی که مایل به جابه جایی به رشته های با ظرفیت خالی هستند حداکثر تا پایان وقت اداری روز یک شنبه، مورخ 26/ 05/ 1399  باید توسط دانشکده ی مربوط درخواست کتبی خود را از طریق اتوماسیون اداری به دفتر استعدادهای درخشان جهت بررسی اعلام نمایند.

    نتیجه ی نهایی و زمان ثبت نام متعاقباً اعلام می گردد.

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه


٠٩:٤٢ - سه شنبه ٣١ تير ١٣٩٩    /    شماره : ٢٦١٤٩    /    تعداد نمایش : ١٥٦٥